-
Sold out
Chapel Hill Toffee - 2 oz
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Griff's Coffee Toffee
Regular price From $3.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Chapel Hill Toffee - 5 oz
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Griff's Pecan Toffee
Regular price From $3.99 USDRegular priceUnit price per -
Aspen Mulling Spices
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per -
Roasted Garlic Onion Jam
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Red Pepper Jelly
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Salted Caramel Popcorn
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price per -
Apple Jalapeno Jelly
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Holiday Jam
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Horseradish Mustard
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price per$0.00 USDSale price $7.99 USDSold out -
Aspen Mulling Hot Chocolate Drink Mix 3.4 oz | Milk Chocolate
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per -
Raw Wildflower Honey | 1 lb, 16 oz
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Birthday Confetti Popcorn
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Dewey's Meyer Lemon Cookies
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price per$0.00 USDSale price $6.99 USDSold out -
Chapel Hill Toffee - 10 oz
Regular price $16.99 USDRegular priceUnit price per